KONST / Litografier / Färglitografier 9996203
nr 999 6203
Färglitografier
2 st. studier, numrerade och signerade, motivet: 12x10 + 30x23
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:23:32
6/12 18:14:52